Çanta

Tamiri

Çanta tamiri ve çantanız için gerekli olan bütün tadilat işlerinde sektör tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz.

Çanta tamiri esnasında yapılacak işlemler çanta üzerinde meydana gelen hasarlara göre değişiklik göstermektedir. Gerek kullanımdan kaynaklı, gerek ise geçen zamanın vermiş olduğu hasarlar vakit kaybetmeden giderilmeli ve onarılmalıdır. Çanta tamiri mutlak bir tecrübe ve ustalık ister. Bu sebeple çanta tamiri yaptırılırken bu işin ustası olan ve garanti verebilen kişi ve işletmeler seçilmelidir.

Bu bağlamda sektör tecrübemizle ve deneyimli ustalarımızla E-Terzi olarak size hizmet vermek için buradayız.

Çanta tamiri ile alakalı hizmet verdiğimiz belli başlı konuları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Yırtık Tamiri

Çantanızın yırtılmış ve sökülmüş parçalarının değişimi, renk uyumu ve orijinallik gözetilerek profesyonel şekilde yapılmaktadır. Aynı renk ip, deri ve kumaş kullanımı ile itinalı çalışma sonucu çantanız yeni bir görünüme kavuşmaktadır.

Askı değişimi, onarımı ve tadilatı

Çantanızın askı boy ayarından, kopmuş askıların tadilatına kadar her türlü askı onarımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fermuar tamiri, değişimi ve onarımı

Fermuarı bozulan ve kullanıma müsait olmayan çantanız için bizim ile irtibata geçebilirsiniz.

Renk değişimi (Deri çantalar için)

Rengi deformasyona uğramış deri çantalarınızı yeniden renklendirelim.

Astar değişimi ve tamiri

Çanta içinde bulunan astarın değişimi ve onarımı profesyonel şekilde yapılmaktadır.

İlave bölüm yapımı

Çantanıza uygun olarak ilave bölüm yaptırabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen ve diğer yaptırmak istediğiniz işlemler konusunda size hizmet verebilmemiz için;

Teklif sayfasından ürünün net şekilde çekilmiş fotoğrafını bize göndererek yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ürünün net şekilde çekilmiş fotoğrafını bize göndererek yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sabit telefon hattımızdan E-Terzi Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçip, yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bilgiler

Onarım ve tadilat için göndereceğiniz ürünler bize ulaştıktan sonra maksimum 72 saat içerisinde işlemleri tamamlanarak kargoya teslim edilip sizlere gönderilir.

200 TL ve üzeri işlemlerde ÜCRETSİZ KARGO!”

Önemli Not

Size e-posta ile göndereceğimiz teklif bilgisini görebilmek için lütfen gereksiz e-posta (junk mail) kutusuna da bakmayı ihmal etmeyiniz.