Deri Etek

Boyama

Deri etek boyama ve deri eteğiniz için gerekli olan bütün boyama işlerinde 30 yıllık sektör tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz.

Deri etek boyama işlemi deri eteğinizi yıllarca kullanmanıza olanak sağlayabilir. Bu işlemi yaptırarak derinin üzerinde meydana gelecek deformasyonların önüne geçebilmeniz mümkündür. Deri etek başta olmak üzere deri ürünlerinin bakımını ihmal ederseniz derinin cildi aşınabilir, çeşitli kırışıklıklar oluşabilir veya katlama izleri meydana gelebilir. Ve tüm bu olumsuzluklar deri eteğinizin ömrünü azaltır. Ancak bunun önüne geçmek tamamen sizin elinizdedir. Ayrıca farklı farklı deri etek boyama işlemleri (renk değiştirme, karartma, çizgileme, gölgeleme vb.) ile deri eteğinizi daha değişik ve modern görünümlü hale getirebilirsiniz.

Deri etek boyama işi çok fazla dikkat ve itina ister. Yanlış yapılan bir işlem derinin formunu kaybetmesine, deri üzerinde tabaka oluşmasına, deri eteğin boyasının akmasına ve kötü bir görünüme sahip olmasına sebebiyet verebilir. Deri etek boyama işlerinizi mutlaka bu konuda tecrübe sahibi kişi ve işletmelere yaptırmalısınız.

E-Terzi olarak hem sektörel tecrübemizle hem de itinalı ve kaliteli çalışmalarımız ile deri etek boyama konusunda da her zaman hizmetinizdeyiz.

Deri etek boyama ile alakalı hizmet verdiğimiz belli başlı konuları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Boyama

 Uzun süreli kullanımdan dolayı yıpranan ve boyanması gereken deri eteğiniz boyama ve cilalama aşamalarından geçerek yepyeni bir görünüme kavuşacaktır. Deri etek boyama işlemi deri yüzeyinde zamanla oluşan çatlakları da önleyecektir.

Çizgileme

 Genellikle açık renk deri eteklerde uygulanan çizgileme türü deri etek boyama işlemi deri eteğinize çok başka bir hava katacaktır. Dikiş bölgelerine yapılan ince boyama ile deri eteğiniz yepyeni bir görünüme kavuşabilir.

Karartma

 Açık renk deri eteğinizin istediğiniz bölgesi, parçası veya tamamı daha koyu tonda renkler kullanarak karartma işlemine tabi tutulur. Uygun bölge ve parçalarda yapılan karartma işlemi deri eteğinize yeni bir hava katacaktır.

Renk değişimi

Deri eteğinizin renk değişim işlemlerini gönül rahatlığıyla bize yaptırabilirsiniz. Son derece profesyonel yapılan renk değişimi sayesinde bambaşka bir deri eteğe sahip olacaksınız. Ancak özellikle belirtmemiz gerekir ki renk değişimi işlemleri çok tavsiye ettiğimiz bir çalışma değildir. Dönüşü olmayan boyama hatalarından kaynaklanan deformasyonlarda çok daha faydalı olmaktadır.

Gölgeleme

 Deri eteğinizde yapılacak olan gölgeleme işlemi, karartma ve çizgileme işlemleri ile hemen hemen benzerlik göstermektedir ancak deri eteğinizin tamamı üzerinde uygulanmaktadır.

Yukarıda belirtilen ve diğer yaptırmak istediğiniz işlemler konusunda size hizmet verebilmemiz için;

Teklif sayfasından ürünün net şekilde çekilmiş fotoğrafını bize göndererek yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ürünün net şekilde çekilmiş fotoğrafını bize göndererek yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sabit telefon hattımızdan E-Terzi Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçip, yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bilgiler

Onarım ve tadilat için göndereceğiniz ürünler bize ulaştıktan sonra maksimum 96 saat içerisinde işlemleri tamamlanarak kargoya teslim edilip sizlere gönderilir.

500 TL ve üzeri işlemlerde ÜCRETSİZ KARGO!

Önemli Not

Size e-posta ile göndereceğimiz teklif bilgisini görebilmek için lütfen gereksiz e-posta (junk mail) kutusuna da bakmayı ihmal etmeyiniz.