Deri Etek

Tamiri

Deri etek tamiri ve deri eteğiniz için gerekli olan bütün tadilat işlerinde 30 yıllık sektör tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz.

Deri etek tamiri diğer deri ürünleri gibi fazlasıyla tecrübe ve itina isteyen bir işlemdir. Eğer deri etek tamiri gibi bir işlem, bu konuda yeterince tecrübesi olmayan kişilere yaptırılırsa geri dönüşü olmayan zararlara yol açabilir. Çünkü deri etekler takdir edersiniz ki fiyatlarının yüksek olması nedeni ile de diğer etek türlerinden daha üst bir seviyededir. Bu sebeple deri etek tamiri gibi bir işlemi kesinlikle deri sektöründe tecrübe sahibi olan, size garanti verebilecek kişilere veya işletmelere yaptırmalısınız.

Bu sebep dolayısıyla deri etek tamiri konusunda 30 yılı aşan deri sektörü tecrübemizle ve deneyimli ustalarımızla E-Terzi olarak size hizmet vermek için buradayız.

Deri etek tamiri ile alakalı hizmet verdiğimiz belli başlı konuları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Parça değişimi

Deri eteğinizi oluşturan parçalardan herhangi birinin deforme olması durumunda, deri eteğinizin rengine ve orjinalliğine bağlı kalarak gerekli parçanın değişimi profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Deri eteğinizin diğer parçalarında kullanılan iplerle aynı renk ip kullanımı da parça değişimi esnasında çok önem taşımaktadır. Bu şartlara bağlı kalınarak yapılan parça değişim işlemlerinden %100 memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

Beden daraltma

Deri eteğinizin, bel ve basen bölgenize tam olarak uyması için beden daraltma işlemi yapılmaktadır. Beden daraltma işleminin ölçülerinize göre yapılması ile birlikte deri eteğinizdeki bol kısımlar yok edilmektedir. Bu işlem sayesinde deri eteğinizde kırışıklık oluşma olasılığı da en az seviye indirilmektedir.

Fermuar tamiri ve değişimi

Deri eteğinizde bulunan bütün fermuarların onarımı ve değişimi en iyi şekilde yapılmaktadır.

Düğme ve ilik değişimi

Deri eteğinizin rengine ve tarzına uygun düğme dikimi-değişimi veya yeni ilik yapımı ve ilik kısımlarının onarımı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Astar değişimi ve tamiri

Eski astarların yenilenmesi, astarın deforme olmuş kısımlarının onarımı ve deri eteğinizin rengine uygun astar değişimi başarılı şekilde yapılmaktadır.

İlave parça yapımı

Deri eteğinize kemer, cep vb. ilave parça ve bölüm yapımı için bizden teklif alabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen ve diğer yaptırmak istediğiniz işlemler konusunda size hizmet verebilmemiz için;

Teklif sayfasından ürünün net şekilde çekilmiş fotoğrafını bize göndererek yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ürünün net şekilde çekilmiş fotoğrafını bize göndererek yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sabit telefon hattımızdan E-Terzi Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçip, yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bilgiler

Onarım ve tadilat için göndereceğiniz ürünler bize ulaştıktan sonra maksimum 96 saat içerisinde işlemleri tamamlanarak kargoya teslim edilip sizlere gönderilir.

500 TL ve üzeri işlemlerde ÜCRETSİZ KARGO!

Önemli Not

Size e-posta ile göndereceğimiz teklif bilgisini görebilmek için lütfen gereksiz e-posta (junk mail) kutusuna da bakmayı ihmal etmeyiniz.