Deri Pantolon

Boyama

Deri pantolon boyama ve deri pantolonunuz için gerekli olan bütün boyama işlerinde 30 yıllık sektör tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz.

Deri pantolon boyama işlemi deri pantolonunuzu yıllarca kullanmanıza olanak sağlayabilir. Bu işlemi yaptırarak derinin üzerinde meydana gelecek deformasyonların önüne geçebilmeniz mümkündür. Deri pantolon başta olmak üzere deri ürünlerinin bakımını ihmal ederseniz derinin cildi aşınabilir, çeşitli kırışıklıklar oluşabilir veya katlama izleri meydana gelebilir. Ve tüm bu olumsuzluklar deri pantolonunuzun ömrünü azaltır. Ancak bunun önüne geçmek tamamen sizin elinizdedir. Ayrıca farklı farklı deri pantolon boyama işlemleri (renk değiştirme, karartma, çizgileme, gölgeleme vb.) ile deri pantolonunuzu daha değişik ve modern görünümlü hale getirebilirsiniz.

Deri pantolon boyama işi çok fazla dikkat ve itina ister. Yanlış yapılan bir işlem derinin formunu kaybetmesine, deri üzerinde tabaka oluşmasına, deri pantolonun boyasının akmasına ve kötü bir görünüme sahip olmasına sebebiyet verebilir. Deri pantolon boyama işlerinizi mutlaka bu konuda tecrübe sahibi kişi ve işletmelere yaptırmalısınız.

E-Terzi olarak hem sektörel tecrübemizle hem de itinalı ve kaliteli çalışmalarımız ile deri pantolon boyama konusunda da her zaman hizmetinizdeyiz.

Deri pantolon boyama ile alakalı hizmet verdiğimiz belli başlı konuları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Boyama

 Uzun süreli kullanımdan dolayı yıpranan ve boyanması gereken deri pantolonunuz boyama ve cilalama aşamalarından geçerek yepyeni bir görünüme kavuşacaktır. Deri pantolon boyama işlemi deri yüzeyinde zamanla oluşan çatlakları da önleyecektir.

Çizgileme

 Genellikle açık renk deri pantolonlarda uygulanan çizgileme türü deri pantolon boyama işlemi deri pantolonunuza çok başka bir hava katacaktır. Dikiş bölgelerine yapılan ince boyama ile deri pantolonunuz yepyeni bir görünüme kavuşabilir.

Karartma

 Açık renk deri pantolonunuzun istediğiniz bölgesi, parçası veya tamamı daha koyu tonda renkler kullanarak karartma işlemine tabi tutulur. Uygun bölge ve parçalarda yapılan karartma işlemi deri pantolonunuza yeni bir hava katacaktır.

Renk değişimi

Deri pantolonunuzun renk değişim işlemlerini gönül rahatlığıyla bize yaptırabilirsiniz. Son derece profesyonel yapılan renk değişimi sayesinde bambaşka bir deri pantolona sahip olacaksınız. Ancak özellikle belirtmemiz gerekir ki renk değişimi işlemleri çok tavsiye ettiğimiz bir çalışma değildir. Dönüşü olmayan boyama hatalarından kaynaklanan deformasyonlarda çok daha faydalı olmaktadır.

Gölgeleme

 Deri pantolonunuzda yapılacak olan gölgeleme işlemi, karartma ve çizgileme işlemleri ile hemen hemen benzerlik göstermektedir ancak deri pantolonunuzun tamamı üzerinde uygulanmaktadır.

Yukarıda belirtilen ve diğer yaptırmak istediğiniz işlemler konusunda size hizmet verebilmemiz için;

Teklif sayfasından ürünün net şekilde çekilmiş fotoğrafını bize göndererek yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ürünün net şekilde çekilmiş fotoğrafını bize göndererek yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sabit telefon hattımızdan E-Terzi Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçip, yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bilgiler

Onarım ve tadilat için göndereceğiniz ürünler bize ulaştıktan sonra maksimum 96 saat içerisinde işlemleri tamamlanarak kargoya teslim edilip sizlere gönderilir.

500 TL ve üzeri işlemlerde ÜCRETSİZ KARGO!

Önemli Not

Size e-posta ile göndereceğimiz teklif bilgisini görebilmek için lütfen gereksiz e-posta (junk mail) kutusuna da bakmayı ihmal etmeyiniz.