Deri Pantolon

Tamiri

Deri pantolon tamiri ve deri pantolonunuz için gerekli olan bütün tadilat işlerinde 30 yıllık sektör tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz.

Deri pantolon tamiri diğer deri ürünleri gibi fazlasıyla tecrübe ve itina isteyen bir işlemdir. Eğer deri pantolon tamiri gibi bir işlem, bu konuda yeterince tecrübesi olmayan kişilere yaptırılırsa geri dönüşü olmayan zararlara yol açabilir. Çünkü deri pantolon takdir edersiniz ki fiyatlarının yüksek olması nedeni ile de diğer üst türlerinden daha üst bir seviyededir. Bu sebeple deri pantolon tamiri gibi bir işlemi kesinlikle deri sektöründe tecrübe sahibi olan, size garanti verebilecek kişilere veya işletmelere yaptırmalısınız.

Bu sebep dolayısıyla deri pantolon tamiri konusunda 30 yılı aşan deri sektörü tecrübemizle ve deneyimli ustalarımızla E-Terzi olarak size hizmet vermek için buradayız.

Deri pantolon tamiri ile alakalı hizmet verdiğimiz belli başlı konuları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Parça değişimi

Deri pantolonunuzu oluşturan parçalardan herhangi birinin deforme olması durumunda, deri pantolonunuzun rengine ve orijinalliğine bağlı kalarak gerekli parçanın değişimi profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Deri pantolonunuzun diğer parçalarında kullanılan iplerle aynı renk ip kullanımı da parça değişimi esnasında çok önem taşımaktadır. Bu şartlara bağlı kalınarak yapılan parça değişim işlemlerinden %100 memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

Beden daraltma

Deri pantolonunuzun bel ve basen bölgenize tam olarak uyması için beden daraltma işlemi yapılmaktadır. Beden daraltma işleminin ölçülerinize göre yapılması ile birlikte deri pantolonunuzdaki bol kısımlar yok edilmektedir. Bu işlem sayesinde deri pantolonunuzda kırışıklık oluşma olasılığı da en az seviye indirilmektedir.

Fermuar tamiri ve değişimi

Deri pantolonunuzda bulunan bütün fermuarların onarımı ve değişimi en iyi şekilde yapılmaktadır.

Düğme ve ilik değişimi

Deri pantolonunuzun rengine ve tarzına uygun düğme dikimi-değişimi veya yeni ilik yapımı ve ilik kısımlarının onarımı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Astar değişimi ve tamiri

Eski astarların yenilenmesi, astarın deforme olmuş kısımlarının onarımı ve deri pantolonunuzun rengine uygun astar değişimi başarılı şekilde yapılmaktadır.

İlave parça yapımı

Deri pantolonunuza kemer, cep vb. ilave parça ve bölüm yapımı için bizden teklif alabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen ve diğer yaptırmak istediğiniz işlemler konusunda size hizmet verebilmemiz için;

Teklif sayfasından ürünün net şekilde çekilmiş fotoğrafını bize göndererek yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ürünün net şekilde çekilmiş fotoğrafını bize göndererek yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sabit telefon hattımızdan E-Terzi Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçip, yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bilgiler

Onarım ve tadilat için göndereceğiniz ürünler bize ulaştıktan sonra maksimum 96 saat içerisinde işlemleri tamamlanarak kargoya teslim edilip sizlere gönderilir.

500 TL ve üzeri işlemlerde ÜCRETSİZ KARGO!

Önemli Not

Size e-posta ile göndereceğimiz teklif bilgisini görebilmek için lütfen gereksiz e-posta (junk mail) kutusuna da bakmayı ihmal etmeyiniz.