Etek

Onarım ve Tadilat

Etek daraltma, etek tamiri ve tadilatı gibi işleriniz yada ekstra (süs, aksesuar vb.) olarak yapılmasını talep ettiğiniz işlemler varsa E-Terzi kalitesi ile mutlaka tanışmalısınız. Çünkü etek daraltma, etek tadilatı ve tamiri gibi işlemler fazlasıyla ince ve detaylı işçilik istemektedir. Günlük hayatınızda ve özel günlerinizde kullanacağınız bu kıyafetleri mutlaka işin ehli olan kişi ve işletmelere teslim etmelisiniz.

Bu sebeple etek daraltma, etek tamiri konularında sektör tecrübemizle ve deneyimli ustalarımızla E-Terzi olarak size hizmet vermek için buradayız.

Etek daraltma, etek tadilatı ve tamiri ile alakalı hizmet verdiğimiz belli başlı konuları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Beden daraltma

Eteğinizin size tam olarak uyması için beden daraltma işlemi yapılmaktadır. Beden daraltma işleminin ölçülerinize göre yapılması ile birlikte eteğinizdeki bol kısımlar yok edilmektedir. Bu işlem sayesinde eteğinizde kırışıklık oluşma olasılığı da en az seviye indirilmektedir.

Beden küçültme

Beden küçültme işlemleri eteğinizin yapısı ve orijinalliği bozulmadan son derece başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Etek boyu ayarlaması, basen ve bel bölgesi tadilatı ile bedeninize uygun hale getirilmesi beden küçültme işlemleri esnasında yapılan çalışmaların başında gelmektedir.

Fermuar tamiri ve değişimi

Eteğinizde bulunan bütün fermuarların onarımı ve değişimi en iyi şekilde yapılmaktadır.

Düğme ve ilik değişimi

Eteğinizin rengine ve tarzına uygun düğme dikimi-değişimi veya yeni ilik yapımı ve ilik kısımlarının onarımı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Astar değişimi ve tamiri

Eski astarın yenilenmesi, astarın deforme olmuş kısımlarının onarımı ve eteğinizin rengine uygun astar değişimi başarılı şekilde yapılmaktadır.

İlave parça yapımı

Eteğinize kemer, cep, aksesuar vb. ilave parça ve bölüm yapımı için bizden teklif alabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen ve diğer yaptırmak istediğiniz işlemler konusunda size hizmet verebilmemiz için;

Teklif sayfasından ürünün net şekilde çekilmiş fotoğrafını bize göndererek yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ürünün net şekilde çekilmiş fotoğrafını bize göndererek yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sabit telefon hattımızdan E-Terzi Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçip, yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bilgiler

Onarım ve tadilat için göndereceğiniz ürünler bize ulaştıktan sonra maksimum 96 saat içerisinde işlemleri tamamlanarak kargoya teslim edilip sizlere gönderilir.

500 TL ve üzeri işlemlerde ÜCRETSİZ KARGO!

Önemli Not

Size e-posta ile göndereceğimiz teklif bilgisini görebilmek için lütfen gereksiz e-posta (junk mail) kutusuna da bakmayı ihmal etmeyiniz.