Giyim Ürünleri

Onarım ve Tadilat

Envai çeşit giyim ürünlerinin onarımı ve tadilatı için E-Terzi olarak sizlere hizmet vermeye hazırız.

Gömlekten pantolona, etekten tişörte kadar hem erkek hem de kadın giyim ürünlerinin tadilatı ve onarımı profesyonel ekibimiz tarafından itina ile yapılmaktadır.

İşletmemiz bünyesinde giyim ürünleri ile alakalı hizmet verdiğimiz belli başlı konuları inceleyebilir, daha detaylı bilgi almak için aşağıda belirtilen sayfaları ziyaret edip bizden teklif alabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen ve diğer yaptırmak istediğiniz işlemler konusunda size hizmet verebilmemiz için;

Teklif sayfasından ürünün net şekilde çekilmiş fotoğrafını bize göndererek yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ürünün net şekilde çekilmiş fotoğrafını bize göndererek yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sabit telefon hattımızdan E-Terzi Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçip, yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bilgiler

Onarım ve tadilat için göndereceğiniz ürünler bize ulaştıktan sonra maksimum 96 saat içerisinde işlemleri tamamlanarak kargoya teslim edilip sizlere gönderilir.

500 TL ve üzeri işlemlerde ÜCRETSİZ KARGO!

Önemli Not

Size e-posta ile göndereceğimiz teklif bilgisini görebilmek için lütfen gereksiz e-posta (junk mail) kutusuna da bakmayı ihmal etmeyiniz.