Kazak

Onarım ve Tadilat

Kazak daraltma, kazak tamiri ve tadilatı gibi yapılmasını talep ettiğiniz işlemleriniz için E-Terzi kalitesi ile mutlaka tanışmalısınız.

Kazaklarınızı orijinalliğini de koruyarak tamamen sizin istediğiniz şekle getirebilir ve tamirini gerçekleştirebiliriz.

İsterseniz Beden Tablosu sayfamızdan yararlanarak ölçülerinizi bize bildirebilir veya örnek bir kazağınızı işlem yapılacak kazak ile beraber bize göndererek hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Kazak daraltma, kazak tamiri ve tadilatı gibi istekleriniz konusunda sektör tecrübemizle ve deneyimli ustalarımızla E-Terzi olarak size hizmet vermek için buradayız.

Kazak daraltma, kazak tamiri ve tadilatı ile alakalı hizmet verdiğimiz belli başlı konuları aşağıda inceleyebilirsiniz.iniz.

Beden daraltma

Kazağınızın size tam olarak uyması için beden daraltma işlemi yapılmaktadır. Beden daraltma işleminin ölçülerinize göre yapılması ile birlikte kazağınızdaki bol kısımlar yok edilmektedir. Bu işlem sayesinde kazağınızda kırışıklık oluşma olasılığı da en az seviye indirilmektedir.

Beden küçültme

Beden küçültme işlemleri kazağınızın yapısı ve orijinalliği bozulmadan son derece başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Omuz, göğüs, kol ve boy kısımları itina ile orantılı olarak tadilattan geçmektedir.

Yırtık ve sökük tamiri

Kazağınızda meydana gelen yırtıkların ve söküklerin tamiri profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Yukarıda belirtilen ve diğer yaptırmak istediğiniz işlemler konusunda size hizmet verebilmemiz için;

Teklif sayfasından ürünün net şekilde çekilmiş fotoğrafını bize göndererek yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ürünün net şekilde çekilmiş fotoğrafını bize göndererek yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sabit telefon hattımızdan E-Terzi Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçip, yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bilgiler

Onarım ve tadilat için göndereceğiniz ürünler bize ulaştıktan sonra maksimum 96 saat içerisinde işlemleri tamamlanarak kargoya teslim edilip sizlere gönderilir.

500 TL ve üzeri işlemlerde ÜCRETSİZ KARGO!

Önemli Not

Size e-posta ile göndereceğimiz teklif bilgisini görebilmek için lütfen gereksiz e-posta (junk mail) kutusuna da bakmayı ihmal etmeyiniz.