Kemer

Tamiri

Kemer tamiri ve kemeriniz için gerekli olan bütün tadilat işlerinde sektör tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz.

Kemer tamiri esnasında yapılacak işlemler kemer üzerinde meydana gelen hasarlara göre değişiklik göstermektedir. Gerek kullanımdan kaynaklı, gerek ise geçen zamanın vermiş olduğu hasarlar vakit kaybetmeden giderilmeli ve onarılmalıdır. Kemer tamiri mutlak bir tecrübe ve ustalık ister. Bu sebeple cüzdan tamiri yaptırılırken bu işin ustası olan ve garanti verebilen kişi ve işletmeler seçilmelidir.

Bu bağlamda sektör tecrübemizle ve deneyimli ustalarımızla E-Terzi olarak size hizmet vermek için buradayız.

Kemer tamiri ile alakalı hizmet verdiğimiz belli başlı konuları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Toka Değişimi

Kemerinizin kopmuş, kırılmış veya herhangi bir deformasyona uğramış tokalarının değiştirilmesi ve yenilenmesi için bizden teklif alabilirsiniz.

Boy ayarı

Kemerinizin boy ayarı istediğiniz şekilde yapılmaktadır.

Yapıştırma ve dikiş işlemleri

Kemerinizdeki açılan veya sökülen kısımların onarımı ve tadilatı için bize başvurabilirsiniz.

İlave delik yapımı

Kemeriniz eğer size bol geliyorsa ilave delik açarak size uygun hale getirebiliriz.

Yukarıda belirtilen ve diğer yaptırmak istediğiniz işlemler konusunda size hizmet verebilmemiz için;

Teklif sayfasından ürünün net şekilde çekilmiş fotoğrafını bize göndererek yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ürünün net şekilde çekilmiş fotoğrafını bize göndererek yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sabit telefon hattımızdan E-Terzi Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçip, yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bilgiler

Onarım ve tadilat için göndereceğiniz ürünler bize ulaştıktan sonra maksimum 72 saat içerisinde işlemleri tamamlanarak kargoya teslim edilip sizlere gönderilir.

“200 TL ve üzeri işlemlerde ÜCRETSİZ KARGO!”

Önemli Not

Size e-posta ile göndereceğimiz teklif bilgisini görebilmek için lütfen gereksiz e-posta (junk mail) kutusuna da bakmayı ihmal etmeyiniz.