Abiye

Onarım ve Tadilat

Abiye daraltma, abiye tamiri ve tadilatı gibi işleriniz yada ekstra (süs, aksesuar, tül vb.) olarak yapılmasını talep ettiğiniz işlemler varsa E-Terzi kalitesi ile mutlaka tanışmalısınız. Çünkü abiye daraltma, abiye tadilatı ve tamiri gibi işlemler fazlasıyla ince ve detaylı işçilik istemektedir. Özel günlerinizde kullanacağınız bu kıyafetleri mutlaka işin ehli olan kişi ve işletmelere teslim etmelisiniz.

Bu sebeple abiye daraltma, abiye tamiri konularında sektör tecrübemizle ve deneyimli ustalarımızla E-Terzi olarak size hizmet vermek için buradayız.

Abiye daraltma, abiye tadilatı ve tamiri ile alakalı hizmet verdiğimiz belli başlı konuları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Beden daraltma

Abiyenizin, özellikle omuz, bel ve göğüs bölgenize tam olarak uyması için beden daraltma işlemi yapılmaktadır. Beden daraltma işleminin ölçülerinize göre yapılması ile birlikte abiyenizdeki bol kısımlar yok edilmektedir. Bu işlem sayesinde abiyenizde kırışıklık oluşma olasılığı da en az seviye indirilmektedir.

Beden küçültme

Beden küçültme işlemleri abiyenizin yapısı ve orijinalliği bozulmadan son derece başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Etek boyu ayarlaması, kol boyu ayarlaması, kol daralması, omuz, bel ve göğüs bölgesinin bedeninize uygun hale getirilmesi beden küçültme işlemleri esnasında yapılan çalışmaların başında gelmektedir.

Fermuar tamiri ve değişimi

Abiyenizde bulunan bütün fermuarların onarımı ve değişimi en iyi şekilde yapılmaktadır.

Düğme ve ilik değişimi

Abiyenizin rengine ve tarzına uygun düğme dikimi-değişimi veya yeni ilik yapımı ve ilik kısımlarının onarımı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Astar değişimi ve tamiri

Eski astarın yenilenmesi, astarın deforme olmuş kısımlarının onarımı ve abiyenizin rengine uygun astar değişimi başarılı şekilde yapılmaktadır.

İlave parça yapımı

Abiyenize kemer, yaka, tül vb. ilave parça ve bölüm yapımı için bizden teklif alabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen ve diğer yaptırmak istediğiniz işlemler konusunda size hizmet verebilmemiz için;

Teklif sayfasından ürünün net şekilde çekilmiş fotoğrafını bize göndererek yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz

Whatsapp üzerinden ürünün net şekilde çekilmiş fotoğrafını bize göndererek yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sabit telefon hattımızdan E-Terzi Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçip, yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bilgiler

Onarım ve tadilat için göndereceğiniz ürünler bize ulaştıktan sonra maksimum 96 saat içerisinde işlemleri tamamlanarak kargoya teslim edilip sizlere gönderilir.

500 TL ve üzeri işlemlerde ÜCRETSİZ KARGO!

Önemli Not

 Size e-posta ile göndereceğimiz teklif bilgisini görebilmek için lütfen gereksiz e-posta (junk mail) kutusuna da bakmayı ihmal etmeyiniz.