Gömlek

Onarım ve Tadilat

Gömlek daraltma, gömlek tamiri ve tadilatı, kişiye özel gömlek gibi yapılmasını talep ettiğiniz işlemleriniz için E-Terzi kalitesi ile mutlaka tanışmalısınız.

Gömleklerinizi orjinalliğini de koruyarak tamamen sizin istediğiniz şekle getirebilir ve tamirini gerçekleştirebiliriz.

İsterseniz Beden Tablosu sayfamızdan yararlanarak ölçülerinizi bize bildirebilir veya örnek bir gömleğinizi işlem yapılacak gömlekleriniz ile beraber bize göndererek hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Gömlek daraltma, gömlek tamiri ve kişiye özel gömlek istekleriniz konusunda sektör tecrübemizle ve deneyimli ustalarımızla E-Terzi olarak size hizmet vermek için buradayız.

Gömlek daraltma, gömlek tadilatı-tamiri ve kişiye özel gömlek uygulaması ile alakalı hizmet verdiğimiz belli başlı konuları aşağıda inceleyebilirsiniz.


Beden daraltma

Gömleğinizin vücut yapınıza tam olarak uyması için beden daraltma işlemi yapılmaktadır. Beden daraltma işleminin ölçülerinize göre yapılması ile birlikte gömleğinizdeki bol kısımlar yok edilmektedir. Bu işlem sayesinde gömleğinizde kırışıklık oluşma olasılığı da en az seviye indirilmektedir.

Beden küçültme

Beden küçültme işlemleri gömleğinizin yapısı ve orijinalliği bozulmadan son derece başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Etek boyu ayarlaması, kol boyu ayarlaması, kol daralması, omuz, bel ve göğüs bölgesinin bedeninize uygun hale getirilmesi beden küçültme işlemleri esnasında yapılan çalışmaların başında gelmektedir.

Manşet tamiri ve değişimi

Gömleğinizin yıpranmış, yırtılmış ve eskimiş manşet kısımlarının onarımı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yaka değişimi ve tamiri

Eski yakaların yenilenmesi, deforme olmuş kısımlarının onarımı ve gömleğinizin rengine uygun yaka değişimi başarılı şekilde yapılmaktadır.

Yukarıda belirtilen ve diğer yaptırmak istediğiniz işlemler konusunda size hizmet verebilmemiz için;

Teklif sayfasından ürünün net şekilde çekilmiş fotoğrafını bize göndererek yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ürünün net şekilde çekilmiş fotoğrafını bize göndererek yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sabit telefon hattımızdan E-Terzi Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçip, yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bilgiler

Onarım ve tadilat için göndereceğiniz ürünler bize ulaştıktan sonra maksimum 96 saat içerisinde işlemleri tamamlanarak kargoya teslim edilip sizlere gönderilir.

500 TL ve üzeri işlemlerde ÜCRETSİZ KARGO!

Önemli Not

Size e-posta ile göndereceğimiz teklif bilgisini görebilmek için lütfen gereksiz e-posta (junk mail) kutusuna da bakmayı ihmal etmeyiniz.