Sıkça sorulan sorular

Sıkça Sorulan Sorular

E-Terzi’nin çalışma sistemi nasıldır?

  1. E-Terzi internet üzerinden hizmet veren online terzi sistemidir. Tadilatını veya onarımını istediğiniz ürünün net şekilde çekilmiş fotoğrafını Teklif sayfasından bize göndererek yapılacak işlemin fiyatını, süresini ve aşamalarını ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

Web sitenizde fiyat listesi göremiyorum. Neden?

İşlem yapacağımız ürünler birbirinden boyut ve model olarak farklı olabilir. Örneğin “Deri Mont Tamiri” işlemi istediğinizde size deri montunuzun boyutları ve modeli ile alakalı olarak fiyat veririz. Böylece sabit fiyatlı listelerdeki gibi karşınıza sürpriz maliyetler çıkmaz. Yani yapılacak işlemin tam olarak hakkı ne ise o ücreti ödersiniz sadece.

Beden ölçülerini nasıl alıyorsunuz? Bu konudaki çözümünüz nedir?

– Beden ölçüleri konusunda 2 farklı çözüm sunmaktayız.

  1. Ziyaretçilerimiz Beden Tablosu sayfasından yararlanarak (Beden Tablosu sayfasında ölçülerin nasıl alınacağı detaylı ve resimli olarak anlatılmaktadır.) ölçülerini bize bildirirler ve o ölçüler üzerinden gerekli olan onarım ve tadilat yapılır.
  2. Onarım veya tadilat yaptırmak isteyen ziyaretçilerimiz kendi ölçülerine tam olarak uyan, benzer bir giyim eşyasını işlem yapılacak ürünle beraber bize gönderir ve örnek eşyaya göre gerekli çalışmaları yaparız. (Örn: Deri montunuz üzerinde işlem yapılacaksa bedeninize uyan herhangi bir ceket veya montu beraberinde bize göndermeniz yeterli olacaktır.)