Takım Elbise

Onarım ve Tadilat

Takım elbise daraltma, takım elbise tamiri ve tadilatı gibi yapılmasını talep ettiğiniz işlemleriniz için E-Terzi kalitesi ile mutlaka tanışmalısınız.

Takım elbiselerinizi orjinalliğini de koruyarak tamamen sizin istediğiniz şekle getirebilir ve tamirini gerçekleştirebiliriz.

İsterseniz Beden Tablosu sayfamızdan yararlanarak ölçülerinizi bize bildirebilir veya örnek bir takım elbisenizi işlem yapılacak takım elbise ile beraber bize göndererek hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Takım elbise daraltma, takım elbise tamiri ve tadilatı gibi istekleriniz konusunda sektör tecrübemizle ve deneyimli ustalarımızla E-Terzi olarak size hizmet vermek için buradayız.

Takım elbise daraltma, takım elbise tamiri ve tadilatı ile alakalı hizmet verdiğimiz belli başlı konuları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Beden daraltma

Takım elbisenizin vücut yapınıza tam olarak uyması için beden daraltma işlemi yapılmaktadır. Beden daraltma işleminin ölçülerinize göre yapılması ile birlikte takım elbisenizdeki bol kısımlar yok edilmektedir. Bu işlem sayesinde takım elbisenizde kırışıklık oluşma olasılığı da en az seviye indirilmektedir.

Beden küçültme

Beden küçültme işlemleri takım elbisenizin yapısı ve orijinalliği bozulmadan son derece başarılı bir şekilde yapılmaktadır. ceket ve pantolon boyu ayarlaması, kol boyu ayarlaması, kol daralması, omuz, bel ve göğüs bölgesinin bedeninize uygun hale getirilmesi beden küçültme işlemleri esnasında yapılan çalışmaların başında gelmektedir.

Fermuar tamiri ve değişimi

Takım elbisenizde bulunan bütün fermuarların onarımı ve değişimi en iyi şekilde yapılmaktadır.

Düğme ve ilik değişimi

Takım elbisenizin rengine ve tarzına uygun düğme dikimi-değişimi veya yeni ilik yapımı ve ilik kısımlarının onarımı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Astar değişimi ve tamiri

Eski astarın yenilenmesi, astarın deforme olmuş kısımlarının onarımı ve takım elbisenizin rengine uygun astar değişimi başarılı şekilde yapılmaktadır.

Yukarıda belirtilen ve diğer yaptırmak istediğiniz işlemler konusunda size hizmet verebilmemiz için;

Teklif sayfasından ürünün net şekilde çekilmiş fotoğrafını bize göndererek yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ürünün net şekilde çekilmiş fotoğrafını bize göndererek yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sabit telefon hattımızdan E-Terzi Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçip, yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bilgiler

Onarım ve tadilat için göndereceğiniz ürünler bize ulaştıktan sonra maksimum 96 saat içerisinde işlemleri tamamlanarak kargoya teslim edilip sizlere gönderilir.

500 TL ve üzeri işlemlerde ÜCRETSİZ KARGO!

Önemli Not

Size e-posta ile göndereceğimiz teklif bilgisini görebilmek için lütfen gereksiz e-posta (junk mail) kutusuna da bakmayı ihmal etmeyiniz.