Deri Mont Boyama

Deri mont boyama ve deri montunuz için gerekli olan bütün boyama işlerinde 30 yıllık sektör tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz.

Deri mont boyama işleminin en önemli görevi şık bir görünüm elde etme amacından ziyade deri montunuzu korumaktır. Bütün giyim eşyaları gibi deri montlarda zamanla yıpranıp, formunu kaybeder. Derinin cildi aşınabilir, çeşitli kırışıklıklar oluşabilir veya katlama izleri meydana gelebilir. Ve tüm bu olumsuzluklar deri montunuzun ömrünü azaltır. Ancak bunun önüne geçmek tamamen sizin elinizdedir. Ayrıca farklı farklı deri mont boyama işlemleri (renk değiştirme, karartma, çizgileme, gölgeleme vb.) ile deri montunuzu daha değişik görünümlere de kavuşturabilmeniz mümkündür.

Deri mont boyama işi çok fazla dikkat ve itina ister. Yanlış yapılan bir işlem derinin formunu kaybetmesine, deri üzerinde tabaka oluşmasına, deri montun boyasının akmasına ve kötü bir görünüme sahip olmasına sebebiyet verebilir. Deri mont boyama işlerinizi mutlaka bu konuda tecrübe sahibi kişi ve işletmelere yaptırmalısınız. E-Terzi olarak hem sektörel tecrübemizle hem de itinalı ve kaliteli çalışmalarımız ile deri mont boyama konusunda da her zaman hizmetinizdeyiz.

Deri mont boyama ile alakalı hizmet verdiğimiz belli başlı konuları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Boyama

 Uzun süreli kullanımdan dolayı yıpranan ve boyanması gereken deri montunuz boyama, fırınlama ve cilalama aşamalarından geçerek yepyeni bir görünüme kavuşacaktır. Deri mont boyama işlemi deri yüzeyinde zamanla oluşan çatlakları da önleyecektir.

Renk değişimi

Deri montunuzun renk değişim işlemlerini gönül rahatlığıyla bize yaptırabilirsiniz. Son derece profesyonel yapılan renk değişimi sayesinde bambaşka bir deri monta sahip olacaksınız. Ancak özellikle belirtmemiz gerekir ki renk değişimi işlemleri çok tavsiye ettiğimiz bir çalışma değildir. Dönüşü olmayan boyama hatalarından kaynaklanan deformasyonlarda çok daha faydalı olmaktadır.

Karartma

 Açık renk deri montunuzun istediğiniz bölgesi, parçası veya tamamı daha koyu tonda renkler kullanarak karartma işlemine tabi tutulur. Uygun bölge ve parçalarda yapılan karartma işlemi deri montunuza yeni bir hava katacaktır. Alttaki resimde omuz bölgesine yapılmış karartma uygulamasının örneğini görebilirsiniz.

Çizgileme

 Genellikle açık renk deri montlarda uygulanan çizgileme türü deri mont boyama işlemi deri montunuza çok başka bir hava katacaktır. Dikiş bölgelerine yapılan ince boyama ile montunuz yepyeni bir görünüme kavuşabilir.

Gölgeleme

 Deri montunuzda yapılacak olan gölgeleme işlemi, karartma ve çizgileme işlemleri ile hemen hemen benzerlik göstermektedir ancak deri montunuzun tamamı üzerinde uygulanmaktadır.

Bizi daha yakından tanıyın!

Kaliteli ve şık bayan ve erkek deri mont modelleri peşin fiyatına 5 taksit ödeme avantajı ile Deridolu.com’da!

Kadın Deri Mont

Bayan Deri Mont Modelleri

Erkek Deri Mont

Erkek Deri Mont Modelleri

Yukarıda belirtilen ve diğer yaptırmak istediğiniz işlemler konusunda size hizmet verebilmemiz için;

Teklif sayfasından ürünün net şekilde çekilmiş fotoğrafını bize göndererek yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ürünün net şekilde çekilmiş fotoğrafını bize göndererek yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sabit telefon hattımızdan E-Terzi Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçip, yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bilgiler

Onarım ve tadilat için göndereceğiniz ürünler bize ulaştıktan sonra maksimum 96 saat içerisinde işlemleri tamamlanarak kargoya teslim edilip sizlere gönderilir.

500 TL ve üzeri işlemlerde ÜCRETSİZ KARGO!

Önemli Not

Size e-posta ile göndereceğimiz teklif bilgisini görebilmek için lütfen gereksiz e-posta (junk mail) kutusuna da bakmayı ihmal etmeyiniz.