Deri Ceket Tamiri

Deri ceket tamiri ve deri ceketiniz için gerekli olan bütün tadilat işlerinde 30 yıllık sektör tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz.

Deri ceket tamiri esnasında yapılacak işlemler deri ceket üzerinde meydana gelen hasarlara göre değişiklik göstermektedir. Gerek kullanımdan kaynaklı, gerek ise geçen zamanın vermiş olduğu hasarlar vakit kaybetmeden giderilmeli ve onarılmalıdır. Örneğin deri üzerindeki katlama izleri bile deriye zarar verebilir ve mutlaka buna önlem alınmalıdır. Deri ceket tamiri mutlak bir tecrübe ve ustalık ister. Diğer deri ürünlerinde olduğu gibi deri ceket tamiri esnasında da yanlış bir dikiş bile kabul edilemez. Deri yapısı itibari ile hatayı kaldıramaz. Örneğin yanlış yapılan bir dikişin telafisi çok zordur çünkü deri üzerinde iğne izi kalmaktadır ve kalan bu iz bariz bir şekilde belli olur ve derinin yüzeyine zarar verir. Bu sebeple deri ceket tamiri yaptırılırken bu işin ustası olan ve garanti verebilen kişi ve işletmeler seçilmelidir.

Bu bağlamda 30 yılı aşan deri sektörü tecrübemizle ve deneyimli ustalarımızla E-Terzi olarak size hizmet vermek için buradayız.

Deri ceket tamiri ile alakalı hizmet verdiğimiz belli başlı konuları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Parça değişimi

Deri ceketinizdeki yıpranmış ve değiştirilmesi gereken parçaların değişimi, renk uyumu ve orijinallik gözetilerek profesyonel şekilde yapılmaktadır. Aynı renk ip kullanımı, aynı renk deri kullanımı ve itinalı çalışma parça değişimleri esnasında değişmez kuralımızdır.

Beden daraltma

Beden daraltma işlemleri vücut ölçüleriniz esas alınarak, hata payı bırakmadan ve deri ceketiniz vücudunuza tam uyacak şekilde yapılır. Bel kısmı daraltma, göğüs kısmı daraltma ve omuz kısmı daraltma işlemlerini gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

Beden küçültme

Deri ceketinizi sahip olduğu ebattan daha küçük ebatlara profesyonelce uyarlanır. Deri ceketinizin yapısı bozulmadan ve istediğiniz ölçülere göre uygun olarak beden küçültme işlemini yaptırmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Kol boyu ayarı

Kol boyunuza göre uzun olan deri ceketinizin kolları gerek manşet bölgesinden pay alınarak veya isteğinize göre omuz bölgesinden pay alınarak istediğiniz ölçüye kavuşur. Ayrıca deri ceketinizin kolunuza göre geniş olan kol bölgeleri, hareket kabiliyetinizi kısıtlamayacak şekilde size uygun hale getirilir.

Yaka tamiri ve değişimi

Yıpranmış, soyulmuş veya eskimiş ve görüntü olarak kötü bir durumda olan deri ceketlerinizin yakası orijinal ve birebir aynı şekilde yapılmaktadır. Ayrıca deri ceketinizin yaka modelini de değiştirmek isterseniz bu konuda da bizden teklif alabilirsiniz.

deri ceket yaka tamiri ve değişimi -1
Deri ceket yaka tamiri ve değişimi -2
Deri ceket yaka tamiri ve değişimi-3
Deri ceket yaka tamiri ve değişimi-4
Deri ceket yaka tamiri ve değişimi-6
Deri ceket yaka tamiri ve değişimi-6

İlave parça yapımı

Deri ceketinize ilave olarak ekletmek istediğiniz herhangi parça için de bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Fermuar değişimi ve tamiri

Deri ceketinizin bozulmuş olan fermuarlarının tamiri ve değişimi son derece başarılı şekilde yapılır. Ayrıca deri ceketinizde bulunan diğer fermuarların onarımı ve tadilatı için de bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Deri ceketinizin rengine ve modeline uygun son derece kaliteli fermuarlar ile deri ceketinizi uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Düğme ve ilik değişimi

Yeni ilik açımı, ilik bölgesindeki zedelenmelerin onarımı, renge ve modele uygun düğme değişimi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Astar değişimi ve tamiri

Deri ceketinizin astarında meydana gelen yırtıkların tamiri ve onarımı, eskimiş astarların değişimini de yaptırmak istiyorsanız gerekli işlemlerin itinayla ve son derece başarılı şekilde yapılacağına emin olabilirsiniz.

Yırtık tamiri

Deri ceket üzerinde bulunan ufak çaplı yırtıkları da parça değişimine gerek kalmadan tamir ettirebilirsiniz.

Bizi daha yakından tanıyın!

Kaliteli ve şık kadın deri ceket ve erkek deri ceket modelleri peşin fiyatına 5 taksit ödeme avantajı ile Deridolu.com’da!

Kadın Deri Ceket

Bayan Deri Ceket Modelleri

Erkek Deri Ceket

Erkek Deri Ceket Modelleri

Yukarıda belirtilen tadilat-onarım işleri ve diğer yaptırmak istediğiniz işlemler konusunda size hizmet verebilmemiz için;

Teklif sayfasından ürünün net şekilde çekilmiş fotoğrafını bize göndererek yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ürünün net şekilde çekilmiş fotoğrafını bize göndererek yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sabit telefon hattımızdan E-Terzi Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçip, yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bilgiler

Onarım ve tadilat için göndereceğiniz ürünler bize ulaştıktan sonra maksimum 96 saat içerisinde işlemleri tamamlanarak kargoya teslim edilip sizlere gönderilir.

500 TL ve üzeri işlemlerde ÜCRETSİZ KARGO!

Önemli Not

Size e-posta ile göndereceğimiz teklif bilgisini görebilmek için lütfen gereksiz e-posta (junk mail) kutusuna da bakmayı ihmal etmeyiniz.