Ceket

Onarım ve Tadilat

Ceket daraltma, ceket tamiri ve tadilatı gibi yapılmasını talep ettiğiniz işlemleriniz için E-Terzi kalitesi ile mutlaka tanışmalısınız.

Ceketinizi orjinalliğini de koruyarak tamamen sizin istediğiniz şekle getirebilir ve tamirini gerçekleştirebiliriz.

İsterseniz Beden Tablosu sayfamızdan yararlanarak ölçülerinizi bize bildirebilir veya örnek bir ceketinizi işlem yapılacak ceket ile beraber bize göndererek hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Ceket daraltma, ceket tamiri ve tadilatı gibi istekleriniz konusunda sektör tecrübemizle ve deneyimli ustalarımızla E-Terzi olarak size hizmet vermek için buradayız.

Ceket daraltma, ceket tamiri ve tadilatı ile alakalı hizmet verdiğimiz belli başlı konuları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Beden daraltma

Ceketinizin vücut yapınıza tam olarak uyması için beden daraltma işlemi yapılmaktadır. Beden daraltma işleminin ölçülerinize göre yapılması ile birlikte ceketinizdeki bol kısımlar yok edilmektedir. Bu işlem sayesinde ceketinizde kırışıklık oluşma olasılığı da en az seviye indirilmektedir.

Beden küçültme

Beden küçültme işlemleri ceketinizin yapısı ve orijinalliği bozulmadan son derece başarılı bir şekilde yapılmaktadır. etek boyu ayarlaması, kol boyu ayarlaması, kol daralması, omuz, bel ve göğüs bölgesinin bedeninize uygun hale getirilmesi beden küçültme işlemleri esnasında yapılan çalışmaların başında gelmektedir.

Düğme ve ilik değişimi

Ceketinizin rengine ve tarzına uygun düğme dikimi-değişimi veya yeni ilik yapımı ve ilik kısımlarının onarımı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Astar değişimi ve tamiri

Eski astarın yenilenmesi, astarın deforme olmuş kısımlarının onarımı ve ceketinizin rengine uygun astar değişimi başarılı şekilde yapılmaktadır.

Yukarıda belirtilen ve diğer yaptırmak istediğiniz işlemler konusunda size hizmet verebilmemiz için;

Teklif sayfasından ürünün net şekilde çekilmiş fotoğrafını bize göndererek yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz

Whatsapp üzerinden ürünün net şekilde çekilmiş fotoğrafını bize göndererek yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sabit telefon hattımızdan E-Terzi Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçip, yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bilgiler

Onarım ve tadilat için göndereceğiniz ürünler bize ulaştıktan sonra maksimum 96 saat içerisinde işlemleri tamamlanarak kargoya teslim edilip sizlere gönderilir.

500 TL ve üzeri işlemlerde ÜCRETSİZ KARGO!

Önemli Not

Size e-posta ile göndereceğimiz teklif bilgisini görebilmek için lütfen gereksiz e-posta (junk mail) kutusuna da bakmayı ihmal etmeyiniz.