Deri Ürünleri

Boyama

Deri giyim ürünlerinin (deri mont, deri ceket, deri etek, deri pantolon vb.) dokusuna ve yapısına tamamen uygun olan boyalar ile ürünün orjinal yapısı da korunarak E-Terzi tarafından boyama, karartma, renk değişimi işlemleri son derece başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

İstediğiniz boyama işlemi için lütfen aşağıdaki sayfaları ziyaret ediniz.

Deri Mont Boyama

Deri Etek Boyama

Deri Pantolon Boyama

Yukarıda belirtilen ve diğer yaptırmak istediğiniz işlemler konusunda size hizmet verebilmemiz için;

Teklif sayfasından ürünün net şekilde çekilmiş fotoğrafını bize göndererek yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ürünün net şekilde çekilmiş fotoğrafını bize göndererek yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sabit telefon hattımızdan E-Terzi Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçip, yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bilgiler

Onarım ve tadilat için göndereceğiniz ürünler bize ulaştıktan sonra maksimum 96 saat içerisinde işlemleri tamamlanarak kargoya teslim edilip sizlere gönderilir.

500 TL ve üzeri işlemlerde ÜCRETSİZ KARGO!

Önemli Not

Size e-posta ile göndereceğimiz teklif bilgisini görebilmek için lütfen gereksiz e-posta (junk mail) kutusuna da bakmayı ihmal etmeyiniz.