Pantolon

Onarım ve Tadilat

Pantolon daraltma, pantolon tamiri ve tadilatı gibi işleriniz yada ekstra olarak yapılmasını talep ettiğiniz işlemler varsa E-Terzi kalitesi ile mutlaka tanışmalısınız. Çünkü pantolon daraltma, pantolon tadilatı ve tamiri gibi işlemler fazlasıyla ince ve detaylı işçilik istemektedir. Günlük hayatınızda ve özel günlerinizde kullanacağınız bu kıyafetleri mutlaka işin ehli olan kişi ve işletmelere teslim etmelisiniz.

Bu sebeple pantolon daraltma, pantolon tadilat ve tamiri konularında sektör tecrübemizle ve deneyimli ustalarımızla E-Terzi olarak size hizmet vermek için buradayız.

Pantolon daraltma, pantolon tadilatı ve tamiri ile alakalı hizmet verdiğimiz belli başlı konuları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Beden daraltma

Pantolonunuzun size tam olarak uyması için beden daraltma işlemi yapılmaktadır. Beden daraltma işleminin ölçülerinize göre yapılması ile birlikte pantolonunuzdaki bol kısımlar yok edilmektedir. Bu işlem sayesinde pantolonunuzda kırışıklık oluşma olasılığı da en az seviye indirilmektedir.

Beden küçültme

Beden küçültme işlemleri pantolonunuzun yapısı ve orijinalliği bozulmadan son derece başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Bel, basen, paça, ağ ve boy kısımları itina ile orantılı olarak tadilattan geçmektedir.

Fermuar tamiri ve değişimi

Pantolonunuzda bulunan bütün fermuarların onarımı ve değişimi en iyi şekilde yapılmaktadır.

Düğme ve ilik değişimi

Pantolonunuzun rengine ve tarzına uygun düğme dikimi-değişimi veya yeni ilik yapımı ve ilik kısımlarının onarımı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yukarıda belirtilen ve diğer yaptırmak istediğiniz işlemler konusunda size hizmet verebilmemiz için;

Teklif sayfasından ürünün net şekilde çekilmiş fotoğrafını bize göndererek yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ürünün net şekilde çekilmiş fotoğrafını bize göndererek yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sabit telefon hattımızdan E-Terzi Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçip, yapılmasını istediğiniz onarım ve tadilat işleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bilgiler

Onarım ve tadilat için göndereceğiniz ürünler bize ulaştıktan sonra maksimum 96 saat içerisinde işlemleri tamamlanarak kargoya teslim edilip sizlere gönderilir.

500 TL ve üzeri işlemlerde ÜCRETSİZ KARGO!

Önemli Not

Size e-posta ile göndereceğimiz teklif bilgisini görebilmek için lütfen gereksiz e-posta (junk mail) kutusuna da bakmayı ihmal etmeyiniz.